Hakkımızda

Biz, şu anda haftada yaklaşık 15 bin bileklik üretmekte olduğumuz bujiteri sektöründeki yolculuğumuza 2000 yılında başladık. İlk başlarda, dünyanın pek çok yerinde hala en çok çalışılan iş alanlarından birisi olan sokak satıcılığı yapıyorduk. 

Ciddi, sorumlu ve çalışkan tavrımızda, 9 yıllık dönemin sonunda, 2009 yılına geldiğimizde kendi üretimimizi yapmaya başladık. Kendi tasarımlarımızı, kendi iş gücümüzle birleştirdiğimiz üretim altyapımız bugün tüm iş ortaklarımıza doğru ve sağlıklı ürün sunmamıza imkan veriyor.

Üretim rakamlarımızı her geçen gün geliştirirken kaliteden ödün vermediğimiz gibi, tüm üretimimizin yüzde 90 gibi bir oranını yerli kaynaklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da hem üretim kalemlerimizi doğru yönetmemizi hem de kalitenin daha yüksek tutulmasına imkan veriyor.

Deri bileklik üretimimiz bugün, haftada 15 bin adet civarında. Yani güçlü imalat organizasyonumuz, yılda yaklaşık 800 bin bileklik üretmemize imkan veriyor. 

Türkiye’de İstanbul, Marmaris, İzmir ve Bodrum başta olmak üzere pek çok noktada bayilerimiz üzerinden ürünlerimizi perakende tüketicilere ulaştırırken, dünyanın farklı ülkeleri için de başlayan ya da başlamak üzere olan iş anlaşmalarımız söz konusu.

Biz, kalitemizden geri adım atmadan, hem bayilerimizi hem son kullanıcılarımızı, yüksek kalite ürünlerimizle mutlu etmeye devam etmeye söz verdik.

Bize olan inanç ve desteğinize teşekkür ederiz.